Vrácení/Výměna zboží

VRÁCENÍ ZBOŽÍ :

Zboží lze do 14-ti dnů vrátit nepoškozené, zabalené, nenošené, neprané  a zaslané na mou  adresu. Náklady na poštovné nazpět hradí nakupující.

Je však nutné o vrácení zboží  předem informovat, pokud se se mnou o vrácení zboží předem nedohodnete , nebude na balíček brán zřetel. Nepřijímám nečekané zásilky.

Hned po jeho přijetí peníze zasíláme na Váš účet. Zboží vyráběné na zakázku   zpět nepřijímáme. Jedná se o zakázkové šití a to vrátit nelze. Zpět přijímáme jen zboží z aktuální nabídky. Zboží se musí vrátit ve stejném stavu jako bylo odesláno, i s cedulkou o složení a údržbě...pokud ne bude s ceny odečten poplatek za uvedení zboží do původního stavu. Šití na zakázku není zboží, které je velikostech od 36 - 94 cm přes boky  v nejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku... do velikosti   46- 120 cm přes boky v nejširším místě , měřeno ve výšce rozkroku nebo s délkou mikiny kratší než 60 cm. V jiných velikostech došívám vždy na zakázku a svou objednávkou dáváte souhlas k výrobě onoho výrobku.

Nelze také vrátit zboží , na kterém byly prováděny úpravy jak od Jane art na přání zákazníka nebo od samotného zákazníka. Pokud chce zákazník zboží upravit, preferuji osobní návštěvu....pokud si zákazník našpendlí výrobek sám, tak za toto zašpendlení ručí sám a takovéto zboží nelze reklamovat. Úprava je vždy zdarma.

 

Výměna zboží:

zboží lze vyměnit za jiné nebo za jinou velikost za poštovné 60 Kč. Pokud dojde k vrácení vyměněného zboží, tak se druhé poštovné 60 Kč odečte z vrácené částky. 

 v případě odstoupení od smlouvy ponese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží, a jde-li o smlouvu uzavřenou prostřednictvím prostředku komunikace na dálku.