Olivové mýdlo

2449
Neohodnoceno
Efekt lupa
  • 1 z 3
  • Skladem
80 Kč
Kategorie: PŘÍRODNÍ MÝDLA
 

Olivové mýdlo

Již od starověku byl olivovník používán jak v běžném životě, tak i v náboženství. Řekové a později Římané používali olivový olej nejen na ochucení pokrmů, ale i v kosmetice. Dokonce již v řeckých eposech popisuje Homér užívání olivového oleje pro potřebu úklidu a hygieny.

 

Olivové mýdlo je naším produktem s nejjednodušší recepturou a příjemnou lehkou vůní. Obsahuje převážně olivový a extra panenský olivový olej, které pokožku jemně vyčistí, aniž by ji vysušily a dávají mýdlu krémovou konzistenci. Díky kapce kokosového oleje mýdlo krásně čistí a pění.

 

Šetrné k pokožce i k přírodě - použité suroviny jsou v eko kvalitě, šetrné k Vaší pokožce a domovu, mýdla jsou balena v eko papírových krabičkách, které můžete buď použít na drobnosti nebo je vyhodit do tříděného odpadu.

 

Hmotnost 80 g

 

K zachování trvanlivosti našich mýdel používáme pouze přírodní konzervanty, a to výtažek z grapefruitových jader, který udrží mýdlo ve svém stavu po dobu 12 měsíců od data výroby. V této době je proto vhodné mýdlo spotřebovat.

 

Olivový olej - nejen v kuchyni dokáže olivový olej zázraky, prokázané jsou jeho blahodárné účinky v lékařství, působí protizánětlivě, hojivě, hydratuje, obsahuje vitamin E.

 

Kokosový olej - bohatý na antioxidanty a přírodní antimikrobiální a antibakteriální složky, díky němu mýdlo krásně čistí a pění.

 

Francouzský zelený jíl - regeneruje buňky, absorbuje toxické látky z pokožky, napíná, zjemňuje a oživuje pleť, vyhlazuje vrásky, pro svoje čistící, antiseptické a dezinfekční účinky je ideální na mastnou a aknózní pleť.

 

Složení: voda, olivový olej, extra panenský nefiltrovaný olivový olej, kokosový olej, výtažek z grapefruitových jader, glycerin, francouzský zelený jíl, parfém.

INCI: Aqua, Sodium Olivate, Olea Europea Fruit Oil, Sodium Cocoate, Citrus Grandis Seed Extract, Glycerin, Illite, Parfum